APIE MUS

MINDED, dar žinomas, kaip  VDU Verslo praktikų centras – daugiau nei penkerius  metus gyvuojanti ir nuolat auganti jaunatviška organizacija, kuri išsiskiria alternatyvių mokymo(si) programų kūrimu. Organizacijos išskirtinumas – dalyvio kaupiama asmeninė patirtis įgyta praktinių užsiėmimų metu (angl. experience based learning). Siekiame ugdyti smalsią, idėjoms atvirą visuomenę, gebančią kūrybiškai spręsti kylančius iššūkius ir drąsiai kurti pažangią aplinką

Drąsa kurti, noras pažinti ir laisvė keistis – trys pagrindinės savybės, kurias turi kiekvienas MINDED dalyvis–tyrinėtojas.  Esame atvira ir bendro tikslo siekianti organizacija, kuri programų ir mokymų metu dalyvius kviečia į naujas patirtis ir praktines pažintis su interaktyvias pasaulyje pripažintais kūrybiškumo metodais, kuriuos pasitelkiant atrandamos naujos antrepreneriškos idėjos bei galimybės.

MŪSŲ PASIEKIMAI

  • 2019 m. sukurtas autentiškas organizacijos veikimo modelis – EQ Thinking model – kurio principais grindžiamos organizacijos inicijuojamos veiklos. Šis modelis pristatytas konferencijoje „UIIN University-Industry Interaction Conference 2019“.
  • Vytauto Didžiojo universiteto gretutinių studijų programa – „Verslumo akademija“ 2018-aisiais Europos verslumo skatinimo apdovanojimuose, nominacijoje „Investicijos į verslumo įgūdžius“, pripažinta, kaip viena iš trijų geriausių patirčių žemyne.
  • 2018 m. įgyvendintas projektas „CREATIVITY LAB“ pelnė geriausios jaunimo iniciatyvos nominaciją Tauragės rajone. Tai „Verslumo akademijos“ programa moksleiviams, kuria siekiama inicijuoti socialinį pokytį įgyvendinant idėjas ir kuriant bendradarbiavimo projektus savo bendruomenėje.
  • Nuo 2018 m. organizacija tapo pagrindiniu „Lietuvos pramonininkų konfederacijos“ partneriu, atsakingu už „Sumaniosios praktikos“ koncepcijos, metodikos, mokymų ir konsultacijų įgyvendinimą „Partners 4 Value“ projekte. Tai yra pirmasis ir unikalus universiteto – verslo konsorciumas Lietuvoje. Jos tikslas skatinti ir įgalinti studentų bei universitetų personalą taikyti „real life“ mokymosi galimybes, pasitelkiant verslo – tarptautinių organizacijų – universiteto partnerystes.
  • 2017-aisiais Europos Komisijos tyrimų konsorciumo „University-Business Cooperation in Europe“ gretutinių studijų programa  – „Verslumo akademija“ išrinkta tarp 50 geriausių sėkmingo universitetų ir įmonių bendradarbiavimo pavyzdžių Europoje ir pasaulyje.

Mūsų misija – suteikti laisvę pažinti ir realizuoti save, kūrybiškai tyrinėjant idėjų pasaulį.

Vizija – smalsi, idėjoms atvira visuomenė, gebanti kūrybiškai spręsti kylančius iššūkius ir drąsiai kurti pažangią aplinką.

Siekiame, kad kiekviena dalyvio kelionė būtų kuo įsimintinesnė ir prasmingesnė, todėl į vieną vietą buriame savo srities specialistus, įvairių sričių verslo atstovus ir ambicingus studentus. Šiame kelyje svarbiausia:

PARTNERYSTĖ. Tikime, kad noras bendradarbiauti – kiekvienos sėkmingos kelionės pamatas, grindžiamas pasitikėjimu, pagarba, atsidavimu bei atsakomybe už save bei kiekvieną esantį šalia.

SMALSUMAS. Neabejojame, kad kiekvieno tyrinėtojo svarbiausia savybė – neblėstantis žingeidumas ieškoti ir domėtis bei noras perduoti tai kitam.

INICIATYVUMAS. Galvojame, kad gebėjimas žengti pirmąjį žingsnį nepramintu taku ne tik įkvepia aplinkinius, bet ir skatina juos eiti kartu.

SAVIRAIŠKA. Norime padėti atrasti save, o suradus paskatinti reikštis, nes tik tokiu būdu griūna visos komforto sienos!

Manome, kad svarbiausia yra sutampantis požiūris ir vertybės, tad jei skambame artimai – kviečiame susisiekti

Tikėtina, kad gims prasmingi ir įkvepiantys projektai ar patirtys!